راهنمایان گردشگری منتخب کشور از ۲۰ استان مختلف به میزبانی شرکت پازارگاد و برای آشنایی با جاذبه های تاریخی و گردشگری منطقه پارس در یک تور ۳ روزه از دهکده گردشگری دریایی پازارگاد بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، دوم اسفندماه به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری، جشنی با همین عنوان در دنیا برگزار می شود که در ایران نیز هر ساله یکی از استان‌ها میزبانی این جشن را به عهده می گیرد.
پس از برگزاری جشن روز جهانی راهنمایان گردشگری در سال ۹۵ و در استان گیلان، با اعلام آمادگی شرکت پازارگاد و هماهنگی‌هایی که با محمد صفائیان مدیر عامل شرکت پازارگاد انجام شد، تعداد ۲۰ نفر از راهنمایان گردشگری منتخب کشور از ۲۰ استان مختلف روز پنج شنبه، نوزدهم اسفندماه به منطقه پارس (عسلویه) آمدند تا علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری، تاریخی، سیاحتی منطقه مانند دهکده گردشگری دریایی پازارگاد، منطقه نایبند و جنگل حرا، منطقه سیراف و کنگان، با امکانات، هتل‌ها، رستوران‌های شرکت پازارگاد آشنا شوند.
این بازدید راهنمایان گردشگری منتخب کشور، زمینه ای برای میزبانی استان بوشهر در جشن روز جهانی راهنمایان گردشگری در سال ۹۶ خواهد بود.