علی ماندگار روز جمعه، هفدهم اردیبهشت ماه به همراه جمعی از مسئولان شهرداری عسلویه با حضور در دهکده گردشگری دریایی پازارگاد از قسمت های مختلف این مجموعه دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، علی ماندگار، شهردار شهرستان عسلویه ضمن تقدیر و تشکر از محمد صفائیان مدیر عامل شرکت پازارگاد، دست اندرکاران و عوامل اجرایی دهکده گردشگری دریایی پازارگاد که در کوتاه ترین زمان ممکن این مجموعه گردشگری را راه اندازی کردند، گفت: مدیریت خوب و کارآمد آقای صفائیان که برگرفته از تجربه ارزشمند و گرانسنگ ایشان است همچنین استفاده بهینه از امکانات و نیروهای بومی منطقه باعث شده است که این کار بسیار بزرگ و ارزشمند که در خطه جنوب بی نظیر است راه اندازی شود.
شهردار عسلویه افزود: هیچ گونه کمبودی در این دهکده مشاهده نکردم و بدنه این کار، همراه با نظر کارشناسی بود و این نشان از این موضوع دارد که از اولین قدم تا آخرین مرحله، ملاحظات قانونی و کارشناسی وجود داشته است و کارشناسان هر بخش نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.
دهکده گردشگری دریایی پازارگاد با مساحت ۲۰ هکتار در سواحل شیرینو شهرستان کنگان واقع شده است که در تاریخ بیست و هفتم اسفند‌ماه ۱۳۹۴و با حضور مسعود سلطانی فر، معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین مهندس مرضیه شاهدایی، معاونت وزیر نفت در امور پتروشیمی و مهندس نژاد سلیم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی‌ خلیج فارس افتتاح شد.
گفتنی است، امکانات تفریحی و رفاهی دهکده گردشگری دریایی پازارگاد تا اطلاع ثانوی، پنجشنبه و جمعه‌های هر هفته ازساعت ۹ تا ۱۴ و ۱۷تا ۲۴ برای استفاده کارکنان و خانواده‌های محترم برقرار است.