جناب مهندس نوروززاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه مهندس نژاد سلیم مدیر عامل محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از دهکده گردشگری دریایی پازارگاد بازدید بعمل آوردند.

به گزارش واحد روابط عمومی دهکده گردشگری دریایی پازارگاد روز دوشنبه مورخ هیجدهم دی ۹۶ مهندس نوروز زاده معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندس نژاد سلیم مدیر عامل محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در قالب هیئتی از دهکده گردشگری دریایی پازارگاد بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید جناب آقای مهندس صفاییان مدیر عامل محترم شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ضمن خیرمقدم خدمت مهمانان مجموعه ی فعالیتهای انجام گرفته در دهکده گردشگری را تشریح و به سئوالات پاسخ گفت.
مدیر عامل محترم شرکت پازارگاد در سخنانی بیان داشت: تمامی فعالیتهای انجام گرفته از ضایعات شرکت های منطقه ایجاد شده است که در بیست هکتار زمین مذکور از پانزده هکتار آن مورد استفاده قرار گرفته شده است.
ایشان در ادامه با بیان این مطلب که : مجموعه ی کاملی که در دهکده گردشگری ایجاد شده است ، در زیباترین نقطه ایران یعنی جزیره کیش هم یافت نمی شود.
در ادامه بازدید از دهکده، از جمله تفریحات دریایی، رستوران، پلاژ بانوان، ویولاها و غیره صورت پذیرفت.

شایان ذکر است به نقل از نیپنا، معاون محترم وزیر نفت برای بازدیدی دوروزه از طرح‌های پتروشیمی بوشهر، مرجان، دماوند سبلان، صدف، پاد جم، آپادانا، دنا و کیمیای پارس خاورمیانه وارد عسلویه شد و قرار است در جریان آخرین مراحل ساخت این طرح‌ها قرار بگیرد.
همچنین بازدید از اسکله بارگیری و نیز مجتمع‌های پتروشیمی کاویان، مروارید، پارس، پردیس، نوری، جم، آریا ساسول، زاگرس، مبین، مهر، انتخاب و تخت جمشید از جمله برنامه‌های این سفر دوروزه خواهد بود و مدیران عامل این شرکت‌ها گزارش‌های از فعالیت‌های اجرایی خود را ارائه خواهند کرد.