به گزارش واحد روابط عمومی دهکده گردشگری دریایی پازارگاد با نزدیک شدن به ایام نوروز دهکده گردشگری حال و هوایی خاص به خود گرفته تکمیل پروژ های نیمه کاره ، تجهیزات و امکانات نو ، رنگ امیزی و دهها مدل دیگر با تلاش شبانه روزی در دستور کار قرار دارد تا مهمانان با استفاده از امکانات دهکده گردشگری سالی با نشاط را آغاز نمایند.
در کنار حضور مداوم شرکت های پتروشیمی ، خانواده های محترم پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان عسلویه نیز در روزهای اینده از خدمات و تسهیلات دهکده گردشگری استفاده خواهند نمود و این یعنی اینکه این مکان مفرح و جذاب حلقه ی مفقوده منطقه می باشد که ارزشهای بی بدیل ان برای نهادهای مختلف اشکار و می توانند با طیب خاطر و در امنیت و ارامش از این فضای دلنشین بهره مند شوند.

در همین راستا با برگزاری جلسات هماهنگی برای حضور خانواده های محترم پرسنل ناجا شهرستان عسلویه جناب سرگرد قائدی معاون محترم نیروی انسانی شهرستان عسلویه ضمن دیدار از دهکده گردشگری اینگونه بیان داشتند که دهکده پازارگاد از لحاظ مکانی و امکانات بسیار عالی و باید از متولیان امر تقدیر نمود.

در جلسه نیروی انتظامی با مدیریت دهکده گردشگری مقرر شد روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ، خانواده های ناجا از تسهیلات و تفریحات دهکده گردشگری استفاده نمایند.