امیر سرتیپ عرب ، خلبان بازنشسته نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران: دهکده گردشگری دریایی پازارگاد بسیار زیبا بود و سلیقه ی خیلی خوبی در آن بکار رفته است.

به گزارش واحد روابط عمومی دهکده گردشگری ، دو سال دوره ی خلبانی را در کشور آمریکا گذرانده، ۳۱ سال با افتخار در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت نمود.
حافظ کل قرآن و بالغ بر پنج سال در عملیات های متعدد برون مرزی  دفاع مقدس در کنار خلبانان شهید یاسینی، دوران، بابایی و … افتخار آفرینی کرده و ۹سال است که بازنشسته می باشد.
امیر سرتیپ عرب خلبان تام کت اف ۵ نیروی هوایی در بازدید از دهکده گردشگری دریایی پازارگاد این مکان را یکی از زیباترین مناطق تفریحی ایران نامید.
امیر سرتیپ عرب، در خصوص قیاس دهکده گردشگری با دیگر مناطق ایران اظهار داشت: در طول این چند سال، تمامی نقاط ایران را زیاد دیده ام اما این دهکده زیبایی خاصی دارد. همدان، کاشان، شمال و جنوب ایران را دیده ام ولی به زیبایی این مکان نبود، امکانات خیلی خوبی دارد و سلیقه ی خیلی قشنگی هم خرج شده که باید از بانیان آن تشکر کرد .
دهکده گردشگری پازارگاد در ایران نمونه است، فضای دلنشین با چیدمان مطلوب و دریای آرامبخش، طراوت خیلی خوبی به مخاطبان این مکان زیبا می دهد.