طبیعت بکر و آبی بیکران خلیج فارس، فرصتی مغتنم است برای زدودن خستگی از چهره سختکوشان صنعت و خانواده هایشان تا در خنکای نسیم دریا، دمی بیاسایند.

به خود می بالیم که به عنوان یکی از متولیان ایجاد فضاهای رفاهی و تفریحی، سالیان متوالی افتخار میزبانی خانواده گرانقدر پتروشیمی را داشته ایم. با لطف خداوند و تلاش ستودنی مدیران مجموعه پازارگاد، برگ زرین دیگری به مجموعه افتخارات شرکت افزوده شد و پروژه ایجاد مجموعه ای بی نظیر و متنوع از تفریحات در سواحل آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس که از تابستان ۹۴ آغاز شده است در آستانه سال جدید و فرارسیدن نوروز ۹۸ و با اضافه کردن خدمات متنوع دیگر راه خود را ادامه داد. امید به تلطیف فضای صنعتی منطقه، ما را بر آن داشت تا در پایتخت انرژی کشور، صنعت را با طبیعت تلفیق کنیم و سختی اجرای این پروژه را با امید به رسیدن به آرامش شما بر خود هموار بدانیم.

هم اکنون و در روزهای پایانی اسفند، مفتخریم که در دهکده گردشگری دریایی پازارگاد با ایجاد مجموعه ای از تفریحات دریایی، تفریحات ساحلی، پلاژ بانوان، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، اقامتگاه‌ها، غرفه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی، شهربازی، ساحل اختصاصی، باغ پرندگان، پیست موتور سواری، اسب سواری، شتر سواری، درشکه سواری و ده‌ها امکان تفریحی دیگر پذیرای حضور سبز شما باشیم.

امیدواریم شایسته میزبانی از مهمانان گرانقدر این مجموعه باشیم و لحظات خاطره انگیزی را برایتان به وجود آوریم.