مهندس یوسفی در بازدید از دهکده گردشگری دریایی پازارگاد به تمامی خانواده های گرامی صنعت نفت و بویژه مردم بوشهر، عیدی بسیار خوب و ماندگاری هدیه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس در این بازدید ضمن تشکر از مجموعه پازارگاد بخاطر ایجاد مناسب دهکده گردشگری دریایی پازارگاد به نسبت سرمایه ای که در این پروژه گذاشته شده و امکانات و تجهیزاتی که در اختیار این مجموعه بوده است، گفت: این مجموعه در کشور بی نظیر و یا شاید کم نظیر است .

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس در ادامه افزود: منطقه پارس از لحاظ جاذبه های گردشگری، منطقه بسیار ارزشمندی است و این موضوع در دنیا ثابت شده است که سرمایه گذاری در بحث گردشگری، کارآفرینی و اشتغال زایی بیشتری نسبت به سایر صنایع و صنعت های همچون پتروشیمی و نفت و گاز دارد .

مهدی یوسفی درباره ویژگیهای منطقه پارس و عسلویه گفت : ما در منطقه ای به سر می بریم که خلیح نایبند و شهر تاریخی سیراف را دارد و در نزدیکی سه استان بوشهر و فارس و هرمزگان و جزیره کیش واقع شده است که همه این ویژگیها باعث می شود در کنار تجمع عظیم صنعتی بزرگی که در منطقه است، منطقه ای جذاب برای گردشگران به وجود آید.

وی در پایان گفت و گوی خود اعلام کرد: با توجه به ویژگی های این منطقه و مذاکرات انجام شده با جناب آقای مهندس صفائیان مدیرعامل شرکت پازارگاد قرار شد که این مجموعه از حالت اجاره ای خارج شود و زمین مناسبی را برای این امر اختصاص بدهیم تا بتوان برای دراز مدت و بصورت ثابت این حرکت ادامه یابد. امیدوار هستیم تا ان شاءالله با انجام دادن این کار، شاهد رونق بیشتر منطقه و شور و نشاط بیشتر در بین همکاران، خانواده ها و مردم استان بوشهر باشیم .