به مناسبت خجسته سالروز ولادت دخت رسول گرامی اسلام، حضرت فاطمه الزهرا(س)، ضیافت شام۴٢ زوج جوان بندر نخل تقی در دهکده گردشگری پازارگاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این مراسم که به همت شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در دهکده گردشگری دریایی پازارگاد برگزار شد، شیخ هرمی امام جمعه اهل سنت شهر نخل تقی، سرکار خانم الماسی منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مسئولان منطقه به همراه اعضاء شورای اسلامی بندر نخل تقی حضور داشتند که با برنامه های شاد و متنوع از جمله اجرای زنده موسیقی اقوام ایرانی همراه بود .

در ابتدای این برنامه محمد صفائیان مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، گزارشی از برنامه های دهکده گردشگری دریایی پازارگاد ارائه دادند.

محمد صفائیان، مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در این باره گفت: این مراسم در راستای منویات مقام معظم رهبری و جهت ترویج سنت ناب ازدواج و ارائه تسهیلات برگزاری مراسم برگزار شد. وی با بیان اینکه قرار بود در ابتدا با ثبت نام از ٢۵ زوج برنامه بسته شود، عنوان کرد: با استقبال و درخواست مکرر زوج های جوان و با توجه به پتانسیل اجرایی شرکت عملیات غیر صنعتی این تعداد تا بیش از ۴٢ زوج رسید و به لطف خدا و تلاش همکارانم و به اذعان مسئولین و مردم حاضر در جشن مراسم خوب و شایسته ای برگزار شد.

در ادامه نیز جناب شیخ هرمی، امام جمعه اهل سنت نخل تقی با موفقیت آمیز بودن و مطلوب ارزیابی کردن پروژه دهکده گردشگری دریایی از زحمات مجموعه دست اندرکاران پروژه تقدیر و تشکر نمود و اثر بخش دانستن برنامه های آینده این شرکت عملیات غیر صنعتی را در زمینه ازدواج جوانان و نیز بحث اشتغال باعث شور و نشاط بیشتر اهالی منطقه اعلام کردند.

سکینه الماسی منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در ضیافت شام جشن چهل و دو نفر از جوانان بندر نخل تقی در دهکده گردشگری دریایی پازارگاد اظهار کرد: با توجه به اینکه با تشریفاتی شدن ازدواج‌ها، هزینه های ازدواج بالا رفته، یکی از بهترین راه‌کارها برای ازدواج آسان و کم هزینه، برپائی ازدواج دسته جمعی است که سبب تشویق جوانان به ازدواج است.

وی افزود: یکی دیگر از راهکارهای مناسب برای تشویق جوانان به ازدواج، ارائه تسهیلات و امکانات به زوج‌های جوان است تا بتوانند هرچه سریع‌تر زندگی مستقل خود را آغاز کنند.

در ادامه نیز مراسم جنگ شادی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای مدعوین حاضر انجام شد.