مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تأکید بر اینکه رضایت هفتاد درصدی از خدمات پازارگاد کار ارزشمندی است، گفت: دهکده گردشگری پازارگاد، پتانسیل جذب توریست خارجی را دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، جعفر ربیعی در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران جشنواره نوروزی دهکده گردشگری پازارگاد که روز دوشنبه، نهم اردیبهشت‌ماه برگزار شد، گفت: درست است که این دهکده و فعالیت‌های انجام‌شده در آن ارزآوری ندارد اما خدمات به شرکت‌های تولیدی و کارکنان آن‌ها قابل‌تحسین است و موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.

وی ادامه داد: اینکه بخواهیم حجم زیادی از مخاطبان را راضی نگه‌داریم با توجه به سلایق مختلف، کاری مهم و سخت است.

ربیعی با اشاره به اینکه کسب ۷۰ درصد رضایت در کار خدماتی حیرت‌آور، بسیار سخت و ارزشمند است، تصریح کرد: خانواده‌هایی که سالی یک‌بار یا دو سال یک‌بار به منطقه می‌آیند و از محل کار همسران و اعضای خانواده خود دیدن می‌کنند، اگر خدمات خوبی در دهکده بگیرند، تأثیر مثبتی را شاهد خواهیم بود و روی عملکرد کارکنان نیز تأثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس افزود: کاری که انجام شد کار آبرومندی است؛ حیف است این کار آبرومند که با زحمت بسیار زیاد شما برپاشده فقط در دوره کوتاهی از سال استفاده شود. هم از نظر اقتصادی و هم از نظر مدیریتی، مهم است که این فعالیت‌ها تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه شاخصه مهم برای اینکه بگوییم کاری مهم و بهتر از سال‌های پیش انجام دادیم این است که فعالیت دهکده را از نظر زمانی و کیفی افزایش دهیم، تأکید کرد: این دهکده پتانسیل این را دارد که حتی توریست خارجی جلب کند و تنها محدود به خانواده پتروشیمی نشده و ارزآور شود؛ به شرطی که دهکده به‌خوبی در فضای مجازی و افکار عمومی معرفی شود. هر چند کارهای خوبی در این زمینه شده اما باید بیشتر از این انجام شود.

ربیعی همچنین بیان کرد: معیار اصلی ارزیابی عملکرد پازارگاد باید رضایت مشتری و معیار دوم عملکرد آن، اقتصادی باشد؛ جمع این دو بسیار سخت است اما باید انجام شود.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به اینکه پازارگاد بایستی خدمات آبرومند، خرسند ساز و اقتصادی ارائه دهد، خاطرنشان کرد: هدف شما باید ارائه خدمات خوب باشد که پازارگاد، انتخاب اول خدمت گیرندگان شود؛ نه اینکه به‌صورت دستوری یا بخشنامه‌ای از خدمات و امکانات شما استفاده کنند.