به گزارش واحد روابط عمومی دهکده گردشگری ، روز شنبه دوازدهم اسفند ۹۶ حمزه زائری مسئول ورزش های همگانی استان فارس به همراه سرکار خانم زائری نایب رئیس ورزشهای همگانی در محل دهکده گردشگری دریایی پازارگاد با آقای علی حسن نژاد مشاور مدیر عامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در امور گردشگری دیدار کردند .
در این دیدار حسن نژاد دهکده گردشگری را بهترین و بزرگترین دهکده ی تفریحی در منطقه جنوب کشور دانسته و خدمات ارایه شده در این مکان را مطلوب برای تمام اقشار دانست .
مسئول ورزشهای همگانی استان فارس نیز در بازدید از دهکده گردشگری پازارگاد اظهار داشت: آنچه ما در این فضا شاهد بودیم اگر نگوییم بی نظیر است ولی کم نظیر بود . ساحل آرام بخش ، فضای زیبا و از همه امنیت حاکم فاکتورهای بسیار خوبی برای جذب مخاطبین می باشد .
ایشان در ادامه اظهار داشتند : با تعامل و ایجاد تورهای گردشگری ورزشی برای ورزشکاران و خانواده ها در سطح استان و بلکه کشور اقدام خواهیم کرد .
زائری در پایان با تقدیر از ایجاد دهکده گردشگری در این منطقه بیان داشت: برای انجام این کار فکر و اندیشه ای بکار رفته که الحق و الانصاف جای تقدیر فراوان دارد و بازدهی بسیار مناسبی در اینده برای منطقه خواهد داشت.